молоко згущене

Згущене молоко - один з кращих продуктів спадщини Радянської епохи. На пострадянському просторі саме в Україні були зосереджені одні з найбільших виробників молочних консервів, одним з яких є ПрАТ "Куп'янський МКК".

Масло солодковершкове

Масло вершкове відповідає найвищим вимогам, що пред'являються до рівня якості молочної продукції. Виробляється виключно з молочних натуральних вершків і не містить рослинних компонентів. 

ультрапастеризоване молоко

Молоко ультрапастерізоване – це молоко, яке піддається високотемпературній обробці на 2-4 секунди. У цей короткий період часу молоко нагрівається до температури 137°С з подальшим різким охолодженням до 20°С.

Сиркова продукція

Крем сирковий - це натуральний десерт зі терміном придатності всього 7 діб. Виготовляється на основі сиру кисломолочного (до 65%) і натуральних вершків (до 30%) з родзинками, какао або фруктовим наповнювачем.

Молоко та кисломолочна група

Молоко - ніжний продукт. Його дбайлива обробка - це застава того, що Ви купуєте свіжі і натуральні молочні продукти Куп'янського молочно-консервного комбінату.

На ПрАТ "Куп'янський МКК" щодня надходить понад 250 тонн молока. Закупівлі молока приділяється особлива увага. Воно повинно відповідати найвищим вимогам, які регламентуються нормативним документом. З 2015 року комбінат закуповує молоко виключно на молочних фермах. Це дозволяє виключити ризики з постачанням на комбінат неякісної сировини.

Остерегайтесь подделок
Читайте как распознать подделку в специальном разделе Нас подделывают