Топ-10 "Міфи про молоко"

Навколо молочних продуктів завжди багато міфів. Яким твердженням про молоко не варто довіряти?

Топ-10 "Міфи про молоко"

1. Найкраще молоко - це молоко з базару. Воно натуральне і не містить ніяких домішків.

Розливне молоко, яке продається на базарах, може бути дуже небезпечним для вашого здоров'я. У такому молоці можуть знаходитись безліч патогенних мікроорганізмів і хвороботворних бактерій. Ці мікроорганізми можуть потрапити в молоко від хворої корови, людини або фермерського устаткування з яким контактувало молоко, від тари, в яку було розлито. Якість   такого молока неконтролюється, оскільки провести аналіз можна тільки в лабораторії. Тому краще уникати такого молока, оскількиви не можете бути упевненими в його безпеці.

2. Для того, щоб позбавитися від шкідливих бактерій, досить просто прокип'ятити молоко.

Кип'ятіння - це ефективний метод знезараження молока, при такій термічній обробці в молоці гинуть більшість мікроорганізмів. Але разом з шкідливими бактеріями гинуть і цінні компоненти молока - вітаміни, білки і мікроелементи, особливо кальцій. У сирому молоці кальцій знаходиться в комплексі з білком казеїном. При кип'ятінні молока білок відділяється, а кальцій осідає на стінках посуду. У такому продукті вже не містяться усі необхідні організму корисні компоненти.

3. Щоденну норму молока і молочних продуктів можна замінити іншими продуктами багатими кальцієм.

Кальцій міститься не лише в молочних продуктах. Але саме при вживанні молока і кисломолочних продуктів - кальцій засвоюється набагато краще, оскільки його засвоєнню організмом багато в чому сприяють вітамін D, лактоза, амінокислоти, що містяться в молоці і кисломолочних продуктах. 250 мл молока містять 300 мг кальцію. Це стільки, скільки міститься в 7 сардинах (разом з кістками), 2,5 склянках сирої капусти брокколі, 3 склянках арахісу або 4 склянках чорної квасолі.

4. Ультрапастеризованное молоко довго зберігатися. Це означає, що воно містить консерванти.

Технологія ультрапастеризації молока, і його фасовка в асептичну упаковку дозволяють зберігати молоко без сторонніх домішок (консервантів) тривалий час. Специфіка технології Tetra Pack полягає в тому, що після очищення від шкідливих мікрочасток і бактерій молоко не кип’ятять, а на 2-3 секунди нагрівають до температури 137ºС, і різко охолоджують до 20ºС. Що дозволяє збільшити терміни придатності молока до 6 місяців при цьому зберегти усі його корисні якості.

5. Усе ультрапастеризованное молоко- "порошкове".

Ультрапастеризації може бути піддана сировина тільки вищої якості - свіже і натуральне молоко. Для ультрапастеризації не підходить молоко 2-го і 1-го сорту- тільки вищого (по Госту). "Непідходяще" молоко подібної обробки не витримує - воно просто згорнеться при сильному нагріванні.

6. Вважається, що людям старше 30 років треба уникати молока.

Дійсно, організм деяких людей нездатний переварювати лактозу (молочний цукор), це пов'язано з недостатністю ферменту лактази. Проте непереносимість молочного цукру - генетична особливість, яка не має ніякого відношення до віку. Тобто тим, хто в дитинстві із задоволенням пив молоко, не варто з роками відмовлятися від улюбленого напою. Але навіть якщо молоко протипоказане, можна споживати інші молочні продукти без змісту лактози, без жодного ризику для здоров'я.

7. Не важливо, в яку упаковку розливається молоко.

Для збереження молока і його корисних властивостей,потрібно дотримання безлічі умов, в першу чергу, захист від світла і повітря, яке призводить до псування продукту. Але якщо від контакту з повітрям захищають практично усі види упаковки, то захист від світла гарантують лише деякі, такі, наприклад, як багатошаровий картонний пакет, в якому для цього є спеціальний шар алюмінієвої фольги. Поліетиленовий пакет має чорний шар, що захищає продукт від світла. Світло, в першу чергу, сонячне і світлолюмінесцентних ламп, якими, як правило, освітлюються торгові зали, є причиною окислення жирів і білків, що містяться в молоці. Під впливом світла молочні жири і білки руйнуються, і молоко втрачає свої корисні і поживні властивості.

8. Молоко калорійне і від нього повніють.

Класичним вважається молоко 2,5% жиру, в 100г такого молока міститься 53 калорії. Для порівняння в 100г морозива пломбір міститься 235 калорій, в 100г шоколаду 540 калорій, у банані 100 калорій. Так само молоко сприяє схудненню, оскільки вживання молока дозволяє довше переживати почуття ситості. Збалансований щоденний раціон може включати 150г сиру, 300г йогурту, склянка молока (кефіру).

9. Чорна мітка - знак ненатуральності.

"Чорна мітка" - прямокутник чорного кольору,розміщений на тильній стороні упаковки і коригує роботу пакувальної машини на виробництві. Фотодатчик, який бачить цю мітку, подає сигнал на інші механізми, і впевний момент спрацьовує "команда" на запаювання пакету. У дизайні упаковки зазвичай використовуютьяскраві кольори, а незадіяним залишається тількичорний колір. Його-то і роблять кольором мітки, щоб робот-машина, орієнтуючись на цей прямокутник, правильно і рівно відрізувала пакет.

10. Молоко краще пити перед сном, оскільки у вечері з нього прекрасно засвоюється білок і кальцій, а ось зранку з цим можуть виникнути проблеми. І ще молоко має снодійний ефект.

Користь з молока ви з успіхом отримаєте як вранці, так і ввечері. Але доля істини в цій рекомендації є. Склянка теплого молока перед сном, допоможе легко заснути і надасть бадьорості наступного дня. Цей ефект виникає завдяки мелатонину - гормону, який виявлений в молоці. Вченим вдалося довести, що мелатонин, будучи потужним антиоксидантом, сприяє нормалізації сну і добового ритму організму. Молоко ж випите на сніданок чудово вгамують голод, і надає сил і енергії до обіду.

Як бачите, усі міфи виявилися не більше ніж надуманими. Не бійтеся ставити питання, що цікавлять вас, адже інформація, отримана від фахівців, принесе немало користі вам і вашим близьким, і допоможе зробити розумну покупку.

 

Детальніше