Зверніть увагу! Підробка молочної продукції ТМ "Заречье"

У роздрібній торгівлі з'явилася підробка молочної продукції «Заречье».

Підроблена молочна продукція виробляється ПАТ «Луганськхолод» під ТМ «Зарічне». Дизайн і логотип «Заречное» на підробці дуже схожий на оригінальний продукт ТМ «Заречье». Це зроблено для обману споживача, який довіряє молочної продукції «Заречье».

Як відрізнити оригінальний продукт від підробки (основні відмінності):

 

Оригінальний продукт 

Підробка 

Торгова марка «Заречье»

Торгова марка «Заречье»

Виробник: ПрАТ «Куп'янський молочноконсервний комбінат» м.Куп'янськ

Виробник: ПАТ «Луганськхолод» м. Луганськ

 

 

 

Також в дизайн упаковки і логотип на підробці внесені невеликі відмінності від оригінальної упаковки. Для чого це зроблено? У разі, якщо споживач виявить підробку, вказати йому на те, що це власна торгова марка Луганській дистриб'юторської компанії, а не підробка під торгову марку «Заречье».

Так як місто Луганськ є тимчасово окупованою територією, ПрАТ "Куп'янський молочноконсервний комбінат" не має можливості законним шляхом протистояти виробництва підробленої молочної продукції.

Просимо вас звертати увагу на виробника, що б не купити підробку. Ще раз повторимося, що ПрАТ "Куп'янський молочноконсервний комбінат" не несе відповідальність за якість підробленої молочної продукції ТМ «Заречное», так як не є її виробником і не надавав права використання торгової марки «Заречье» і дизайну упаковки третім особам.

Так виглядає підробка

Підробку активно рекламують у місті

Повернутися назад