Наші Бренди

Товарний портфель молочної продукції ПрАТ «Куп’янський МКК» складається з трьох брендів. Головним об’єднуючим фактором є незмінно високі якісні характеристики продукції, що випускається. Для цього на комбінаті залучаються значні ресурси для оновлення виробничих потужностей підприємства, впровадження програм енергозбереження і  нових технологій виробництва.

https://kmk.ua/wp-content/uploads/2020/12/scroll-batton-text.svg
Заречье

Під торговою маркою «Заречье» випускається молоко і кисломолочна продукція, масло солодковершкове, сиркова продукція, згущене молоко. Якість продукції підтверджується традиціями комбінату, які складалися з моменту його заснування. Графічний елемент “зайчик” уособлює собою турботу про підростаюче покоління. Правильне, здорове харчування – це щоденне споживання натуральних, якісних молочних продуктів в широкому асортименті.

Переглянути продукцію
Насолода

Найсмачніше згущене молоко було в дитинстві. Легендарне згущене молоко заміняло нам усі солодощі, було справжнім смаком нашого дитинства і юності. Це дійсно культовий продукт – одне з кращих спадщин 20 століття. Згущене молоко чи не єдиний продукт бажаєш якому не змінюватися. Його склад одночасно простий і досконалий, всього два компоненти – молоко та цукор. І в 21 столітті хочеться насолодитися тим самим згущеним молоком, зі смаком знайомим з дитинства.

Переглянути продукцію
B2B milk

Welth of experience – багатство досвіду. Саме так можна охарактеризувати роботу ПрАТ “Куп’янський МКК” в каналі збуту молочних продуктів для сегменту В2В. Слоган бренду характеризує великий досвід підприємства у виробництві молочних продуктів. Комбінат прагне у своїй діяльності відповідати європейським вимогам у якості продукції та безпеки виробництва. Комбінат – це постачальник “5в1”, так як пропонує оптимальний асортимент молочних продуктів широко використовуваний в сегменті В2В: згущене молоко, сухі молочні продукти, масло солодковершкове, сиркова продукція, ферментована продукція у промисловій тарі (йогурт, сметана тощо).

Переглянути продукцію