Політика конфіденційності

Вітаємо Вас на сайті компанії ПрАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат» (надалі – ПрАТ «Куп’янський МКК»). У даному розділі Ви маєте змогу ознайомитись із положенням про конфіденційність, збір та використання інформації  та персональних даних, які Ви нам надаєте через мережу Інтернет.

Факт Вашого звернення до цього сайту означає те, що Ви погоджуєтесь з умовами положення про конфіденційність, а також з умовами використання сайту ПрАТ «Куп’янський МКК».

На даному сайті ми можемо запропонувати  надати Вам інформацію про себе. Наприклад, щоб відправити нам електронне повідомлення у розділі «Контакти» нашого сайту, Вам необхідно ввести  Ваші персональні дані: прізвище, ім’я, по-батькові, електронну адресу, номер телефону, для того, щоб ми могли відповісти Вам на запитання та коментарі.

Ми автоматично фіксуємо дані адресів мережного протоколу ІР усіх відвідувачів нашого сайту для того, щоб впізнати Вас при наступному відвідуванні.

Ми в жодному разі не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, проте ми можемо надати інформацію, отриману від відвідувачів цього сайту постачальникам послуг, найнятим для надання послуг від нашого імені.

Ми можемо розкривати ваші персональні дані за вимогою правоохоронних органів та інших уповноважених державних структур, якщо цього від нас вимагає закон чи постанова суду і якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідне або доцільне для запобігання фізичних збитків чи фінансових витрат або ж у зв’язку з розслідуванням підозрюваного або фактичного правопорушення.

Ми  можемо передавати особисту інформацію, зібрану нами на цьому сайті, в інші країни з якими ми співпрацюємо, але виняткового у цілях, описаних вище.

Ми використовуємо адміністративні, технічні і фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціанованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої Вами через даний сайт.

Політика конфіденційності може періодично оновлюватись без попереднього повідомлення про це користувачам, при цьому зміни відображаються відповідно до наших правил розміщення на сайті.